Калькулятор розрахунку опалення

Електричні обігрівачі - не тільки хороший допоміжний варіант для основної системи опалення взимку або її заміна в міжсезоння. Керамічні обігрівачі Венеція можна використовувати, як повноцінне автономне опалення. Для правильного розрахунку системи, потрібно визначити кілька параметрів приміщення.

Калькулятор опалення
Площа приміщення (м2)
Висота стелі (см)
Кількість зовнішніх стін
Кількість вікон
Тип приміщення
Поверх

Вибираючи місце для монтажу обладнання та його потужність необхідно обов'язково врахувати планування приміщення і його технічні параметри: тип приміщення (будинок, гараж, офіс, промислове), його площу, висоту стелі, кількість зовнішніх стін і вікон, поверх.

Для початку роботи з калькулятором опалення потрібно визначитися із завданням, яке повинно виконуватися пристроєм - чи буде це розрахунок основного варіанту опалення або ж лише «підмога» для основної системи. До того ж, багато що залежить від того, житлове це приміщення (будинок / квартира) чи ні (офіс / технічні / промислові локації).

Далі визначити такі моменти:

  • - Площа приміщення. Головна величина, яка буде визначати весь подальший розрахунок опалення калькулятором.
  • - Висота стелі. Також один з головних параметрів, що впливають на загальний об'єм приміщення.
  • - Кількість зовнішніх стін. Чим більше таких стін, тим вище теплові втрати.
  • - Вікна в приміщенні. Як і в ситуації з зовнішніми стінами, більше вікон - більше втрат тепла.
  • - Ще однією величиною, що впливає на кількість тепловтрат приміщення, є поверх. Ідеальний варіант, коли під і над приміщенням знаходиться ще 2-3 поверха.

Заповнивши всі необхідні дані для калькулятора розрахунку опалення, ви отримаєте приблизний список обладнання з зазначенням його вартості та витратами на опалення в місяць.

Наші довгохвильові керамічні обігрівачі Венеція працюють на обігрів всієї площі, а не локального об'єкту. Тому вони - ідеальний варіант для будинку, квартири або офісу. А якщо обігрівати всю площу одночасно - можна опалювати і виробничі приміщення.