Про виробника обігрівачів Венеція

Утеплення ефективними і безпечними електричними обігрівачами

Компанія Венеція вийшла на вітчизняний ринок в 2009 році. Це стало можливим завдяки поставленій трьома роками раніше мети - створити прилад, здатний кардинально здешевити електроопалення. Так народилися розумні керамічні обігрівачі Венеція.

Їх відмінними рисами стали:

  • інфрачервоне джерело випромінювання;
  • нагрівальні пластини з керамогранита;
  • конструкція з додатковим конвектором;
  • вбудований терморегулятор.

Назву "Венеція" наш перший керамічний обігрівач дістав внаслідок первинної ідеї використати для пластин венеціанський мармур. Проте пізніше від натурального каменю вирішено було відмовитися, і остаточний варіант панелей став швидко завойовувати ринок.

Вже в 2010 році наша компанія істотно розширила асортимент і стала одним з лідерів бюджетного сегменту обігрівачів в Україні. До моделей на 350 і 700 Вт додалися варіанти ширшого діапазону потужностей. У асортименті з'явилися додаткові набори комплектуючих. Це дозволило варіативний керамічний обігрівач використати як настінний, підлоговий або мобільний варіант.

Розширився спектр декоративного виконання панелей, що дозволяє вибирати моделі під будь-який інтер'єр.

Центральний офіс компанії було відкрито у Кропивницькому Кіровоградській області – нашому рідному місті, яке є культурним та промисловим центром країни.

Наші керамічні обігрівачі Венеція від прямого виробника мають високий попит завдяки своїй економічності, високій ефективності та безпеці (у тому числі і для дітей). Досягнути цього нам вдалося за рахунок впровадження наступних унікальних інженерних рішень:

1. Запатентована конструкція-"гармошка", дозволила збільшити площу тепловіддачі без зміни геометричних розмірів панелей.

2. Поєднання інфрачервоного нагріву з конвекційним перемішуванням повітря.

3. Використання керамогранита для нагріваючого елементу. При питомій вазі на 10% меншому, ніж у граніту, цей матеріал:

  • істотно дешевше за натуральний камінь;
  • не поступається йому в міцності і довговічності;
  • має майже таку ж теплоємність і швидкість тепловіддачі;
  • перевершує звичайну кераміку за усіма фізико-технічними параметрами.

За минулі роки нам вдалося значно розширити асортимент та запропонувати покупцям кілька лінійок інноваційних панелей зі стильним дизайном. Крім продажу обладнання, ми пропонуємо послугу оформлення та монтажу електроопалення квартир та приватних будинків під ключ.

Будемо раді співпраці!