Ультрасучасні методи опалення будинку - огляд на основні види

Ультрасучасны методи - Фото

У сучасному світі будинки споживають приблизно на 35% більше енергії, ніж три десятиліття тому. Тому в даний час економічність стає звичайним явищем, яке, як очікується, буде досягнуто за рахунок використання більшої кількості технологічних інновацій. Проте, споживання енергії все ще знижується незалежно від того, скільки пристроїв в наших будинках.

Розуміння різних методів, використовуваних для обігріву приватних будинків або квартир допоможе вам вибрати систему опалення, яка максимізує комфорт при одночасному контролі витрат на електроенергію.

Що таке ультрасучасні методи опалення будинку?

Майбутнє систем опалення може бути світлим, якщо домовласники продовжать використовувати енергозберігаючі системи і пристрої. Нові сучасні системи опалення в будинках також підвищили ефективність використання енергії, оскільки обігрівачі можуть бути підключені до інтернету, щоб запропонувати інформацію в режимі реального часу, що дозволяє домовласникам знати і контролювати використання енергії. Бездротові датчики для автоматизованих систем керування опаленням і охолодженням дозволять отримати доступ до такої інформації, як погодні умови на вулиці. Нові ідеї розробляються для поліпшення зв'язку між інтелектуальними пристроями і системами.

Ультраефективні теплові насоси

Ця сучасна система опалення може нагрівати і охолоджувати, розподіляючи тепло з однієї кімнати в іншу. Деякі з систем включають в себе паливні системи, які можуть мінімізувати споживання енергії приблизно на 30%, теплові насоси на природному газі з низьким викидом вуглецю і недорогі газові теплові насоси, які призначені для мінімізації витрат на обігрів приблизно на 40%. Це відмінний вихід для дачі або інших будівель.

Замість того, щоб спалювати паливо, теплові насоси збирають тепло, яке вже присутнє в повітрі, і направляють його в приміщення для обігріву будинку через мережу повітроводів. Повітряні теплові насоси витягують енергію зовні взимку, а потім обертають назад цей цикл влітку, щоб вигнати небажане тепло з будинку. Ефективність теплових насосів з повітряним джерелом становить від 175 до 250 відсотків. Оскільки вони працюють за рахунок відведення тепла з повітря, вони найкраще функціонують в місцях з помірними вимогами до нагрівання і охолоджування.

Сучасні методи тепла для опалення: генерація власної електрики

Можна генерувати власну електрику від сонячних батарей і вітряних турбін. Домовласники встановлюють сонячні фотоелектричні панелі для живлення електроприладів або навіть заряджають електромобіль. Сонячні панелі будуть генерувати велику частину електроенергії в періоди яскравого сонячного освітлення, які з меншою ймовірністю будуть збігатися з тим, коли ви хочете використовувати своє опалення.

Це сама енергоефективна система опалення квартир і дешевий спосіб установки і експлуатації, так що користувачеві не потрібно купувати конкретне обладнання. Як тільки будинок спроектований таким чином, що сонячне світло може бути захоплено і перетворено в теплову енергію, ви готові практично до всього. Сонячне світло буде проходити через вікна, звернені до сонця, так що тепло може бути збережено герметичними і ізольованими стінами і підлогою. Після установки витрати на експлуатацію знижуються, оскільки теплова енергія є «безкоштовною», якщо тільки в похмуру погоду вам не потрібно інше джерело.

Геотермальний метод тепла для опалення

Його джерело знаходиться під земною поверхнею. Цей метод екологічно чистий. Звичайно, можна використовувати електрику, вугілля, але виділяється менше парникових викидів. Це один з кращих способів заощадити, хоча процес установки зазвичай дорогою.

Якщо вам потрібні поради професіоналів про те, як правильно вибрати сучасний і економічний обігрівач, звертайтеся в онлайн-магазин Venecia.in.ua.

Поки немає відгуків
Залишити відгук
Прізвище Ім'я*
Email
Введіть коментар*
26 + ? = 28
Введіть капчу*